Lista Grup Producentów Rolnych obecnych na zebraniu założycielskim, które wyraziły wolę przystąpienia do Krajowego Związku Grup Producentów Rolnych - Izba Gospodarcza w dniu 25 sierpnia 2009 r.


Nazwa grupy Reprezentant
Agrade Sp. z o.o.
Agro Konin Sp. z o.o. Bartosz Papis
agrosus
BGZ
Brojler Podlaski Andrzej Galiński
centralanasienna
daukus
dobroslawa
Dzierżoniowska Grupa Producentów Nasion Zbóż Marek Łuciów
eurowir
Farma Ewa Maj
Fruvitaland Sp. z o.o. RAFAŁ SZMIT
GAYOR Grupa Producentów Rolnych Sp. z o.o. Wiesław Wojtczak
GP Buraka Cukrowego Razem Sp. z o.o.
GP Drobiu Brojler
GP Drobiu Zielona Puszcza
GP Trzody Chlewnej "Warmia" sp. z o.o.
GPBC Andrzej Michalczyk
GPR "WRONIE-OIL" Sp. z o.o.
GPR Nasze Zboże
GPRE Czarny Sp. z o.o.
GPTCh
GPZ
gpzszymanowo
GRANA Grupa Producentów Zbóż Sp z o.o. Benedykt Ślęzak
Grupa Producencka BRASSICA Tomasz Michalczyk
Grupa Producencka MORENA Tomasz Kawski
Grupa Producencka ŁAN Jakub Nowacki
Grupa Producentów Gęsi GĘŚ PODLASKA Bożena Pogorzelska
Grupa Producentów Mleka DANMIS
Grupa Producentów Rolnych
Grupa Producentów Rolnych "Indorek" Joanna Stróżniak
Grupa Producentów Rolnych AGROPLON-OŚCIĘCIN Józef Drozdowski
Grupa Producentów Rolnych GRONAJNY
Grupa Producentów Rolnych Koźmin Wielkopolski Maria Golińska
Grupa Producentów Rolnych RUTKA sp. z o.o.
Grupa Producentów ROZSAD KRASOŃ sp. z o.o.
Grupa Producentów Rzepaku Edward Burda
Grupa Producentów Trzody Chlewnej STOROL -TUCZ Jerzy Behrendt
Grupa Producentów Ziarna i Zbóż AGRODAN Sp. z o.o.
Grupa Producentów Ziarna Zbóż i Nasionna Roślin Oleistych WOJZBOŻE Bogdan Ossowski
Grupa Producentów ZIOŁOFARM Dobrzyca s. z o.o.
Grupa Zbożowo-Rzepakowa Piotr Michalczyk
grupa_dobrzycka
GS "Samopomoc Chłopska" Mirosław Gościński
Indor Snel-Wit Sp. z o.o. Katarzyna Snela
Iławskie Stowarzyszenie Producentów Gęsi
Jarocińskie Zrzeszenie Producentów JAR-PEK Andrzej Tułaza
King Chicken Sp. z o.o.
KROT-PLON Robert Czajka
Kujawskie Zioła Sp. z o.o.
Kujawsko-Pomorski Tytoń Sp. z o.o.
Kurczak Polski Sp. z o.o. Marcin Sawicki
KŁOS Tadeusz Michalczyk
Lubawska Spółdzielnia Producentów Trzody LUB-TUCZ Zygmunt Surdykowski
Lubelska Spółdzielcza Grupa Producentów Chmielu CHMIELARZ Leszek Gryglicki
lukaszczernal
Olsztyńskie Stowarzyszenie Producentów Drobiu Wojciech Mączkowski
Ostródzka Grupa Drobiarska Spółka z o.o.
Partner BGŻ
PLON Karolina Reńska
Podlaskie Zrzeszenie Producentow Trzody Chlewnej
Polska Grupa Producentów Maków Beyond Evil
polskieziarno
Prosiaczek Dariusz Dolinski
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe CHROBRY Zbigniew Stajkowski
PZZ
Rolnicza Spółdzielnia Usługowo-Handlowa ATUT w Babinie Leszek Mirosław
romax
skrgolina
smri
spichlerz
Spichlerz Jaskóły Sp. z o.o.
spr_rolnik
sprkluczbork
SPÓŁDZIELNIA PRODUCENTÓW TRZODY CHLEWNEJ LARDO
Spółdzielcza Grupa Producentów Bydła "RAZEM-PLUS" Marek Marciniak
Spółdzielcza Grupa Producentów Bydła JAR-BULLS
Spółdzielcza Grupa Producentów Indyczarka Anna Obiegła-Zasuń
Spółdzielcza Grupa Producentów Indyka JÓZEFINA Ewa Kostecka
Spółdzielcza Grupa Producentów Owoców i Warzyw dla Przetwórstwa Krobia
Spółdzielcza Grupa Producentów Trzody Chlewnej "RAZEM-BIS" Krystyna Zasoniewicz
Spółdzielcza Grupa Producentów Trzody Chlewnej JAR-PEK PLUS Eugeniusz Piętka
Spółdzielcza Grupa Producentów Złoty Indyk
Spółdzielnia AGRO-TOP GRUPA PRODUCENTÓW TRZODY CHLEWNEJ Wojciech Michalczak
Spółdzielnia Drobiarska "Mazurski Kurczak" Bogdan Czajkowski
Spółdzielnia Drobiarska Bromar
Spółdzielnia DROBOS
Spółdzielnia Euro-Plon Mieczysław Kowalczyk
Spółdzielnia Prducentów Trzody Grupa Wrzesnia
Spółdzielnia Producentow Trzody "Dobry Tucznik"
Spółdzielnia Producentów Bydła Mazurska Wołowina
Spółdzielnia Producentów Drobiu EKO-GRIL ALFRED GŁUSZYŃSKI
Spółdzielnia Producentów Drobiu Marpol Krystyna Ziejewska
Spółdzielnia Producentów Gęsi "GĘŚ DRÓB"
Spółdzielnia Producentów Indyka Gabriel Cichocki
Spółdzielnia Producentów Indyka "KOZICCY" Wiesław Kozicki
Spółdzielnia Producentów Indyka MARPOL 1 Andrzej Wiśniewski
Spółdzielnia Producentów Indyka MARPOL 2
Spółdzielnia Producentów Indyka SAM-DRÓB Ewa Reńska-Witkowska
Spółdzielnia Producentów Trzody "BEKON"
Spółdzielnia Producentów Trzody Chlewnej PIG TUCZ
Spółdzielnia Producentów Trzody Chlewnej POL-TUCZ Szymkowiak Franciszek
Spółdzielnia Producentów Trzody Chlewnej PORK-TEAM Wojciech Wydorski
Spółdzielnia Producentów Trzody Chlewnej PORKUS Sylwia Kubiaczyk
Spółdzielnia Producentów Trzody Powiśle i żuławy
Spółdzielnia Producentów Trzody SALUS Rafał Rimke
Spółdzielnia Producentów Trzody SALUS-2 Andrzej Bartkowiak
Spółdzielnia Producentów Trzody SALUS-3 Krzysztof Mielnik
Spółdzielnia Producentów Ziarna Zbóż i Nasion Oleistych
Stowarzyszenie Producentów Trzody Chlewnej FARPOL Ireneusz Góra
Strzelecka Spółdzielnia Producentów Mleka
Stupro Grupa Producentów Roślin Oleistych Sp. z o.o.
szmpd
TOP-TUCZ Grzegorz Majchrzak
tytonlub
Wolf Turkeys Sp. z o.o.
Zambrowska Grupa Spółdzielcza Producentów Trzody Jan Smakosz
zbozapolskie
Zrzeszenie Producentów Rolnych ŁAN
Zrzeszenie Producentów Trzody Chlewnej Grupa KOWALEW Ryszard Szwejkowski
Zrzeszenie Producentów Trzody Chlewnej PRO-AGRO Ewa Wojciechowska
Zrzeszenie Producentów Trzody Chlewnej PRO-AGRO-BIS Dariusz Karbowiak
Zrzeszenie Producentów Trzody Chlewnej RAZEM Marek Marciniak
Zrzeszenie Producentów Zbóż ,,AGRO" w Telatynie Jacek Korytko
Związek Producentów Trzody Chlewnej
Łomżyńska Spółdzielnia Producentów Trzody
Żarska Spółdzielnia Producentów Mleka